SmartParticipation (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (132 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Closed
fa: بسته شده

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: register
fa: ثبت ‌نام کردن

en: Login
fa: ورود

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Open
fa: باز

en: Core
fa: هسته

en: Path
fa: مسیر

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Your name
fa: نام شما

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Term
fa: واژه

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Address
fa: نشانی

en: Send
fa: ارسال

en: Note
fa: یادداشت

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Log in
fa: ورود

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
fa: دیدگاه و تمام پاسخ‌های آن حذف شد.

en: Profile
fa: نمایه

en: Stats
fa: وضعیت

en: Operation
fa: عملکرد

en: reply
fa: پاسخ

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fa: نشانی پست الکترونیکی معتبر. تمام پیام‌های سیستم به این نشانی فرستاده خواهند شد.این نشانی عمونی نخواهد شد و در صورت تمایل شما برای مواردی مانند درخواست گذرواژه جدید یا دریافت اخبار و اطلاعیه‌ها استفاده خواهد شد.

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Upload picture
fa: بارگذاری تصویر

en: Source
fa: منبع

en: Topic
fa: موضوع

en: Definition
fa: تعریف

en: Read More
fa: ادامه...

en: Video
fa: ویدیو

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Delete comments
fa: حذف دیدگاه‌ها

en: Event Name
fa: نام رویداد

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Reply
fa: پاسخ

en: Abstract
fa: چکیده

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: Organization
fa: سازمان

en: Opened
fa: باز

en: Email addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی

en: Featured
fa: ویژه

en: Account
fa: حساب

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: done
fa: انجام

en: Moderator
fa: مدیر

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید دیدگاه‌های انتخاب شده و تمامی پاسخ‌های آن را حذف کنید؟

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

en: Blue Lagoon (default)
fa: تالاب آبی

en: sort ascending
fa: صعودی

en: sort descending
fa: نزولی

en: Header top
fa: بالای سربرگ

en: Header bottom
fa: پایین سربرگ

en: Delete the selected comments
fa: حذف دیدگاه‌های انتخابی

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fa: راهنمایی‌های بعدی به نشانی پست الکترونیکی شما فرستاده شد.

en: Delete picture
fa: حذف تصویر

en: Check this box to delete your current picture.
fa: برای حذف تصویر فعلی خود، این گزینه را علامت بزنید.

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: log in
fa: ورود

en: Select one or more comments to perform the update on.
fa: برای اعمال به‌روز رسانی یک دیدگاه یا بیشتر را انتخاب کنید.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
fa: به نظر می‌رسد دیدگاهی برای حذف وجود ندارد، یا دیدگاه انتخاب شده شما توسط یکی دیگر از مدیران حذف شده است.

en: Deleted @count comments.
fa: @count دیدگاه حذف شد.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fa: دیدگاه شما در صف ارزیابی توسط مدیران قرار گرفت و پس از تایید منتشر خواهد شد.

en: Your comment has been posted.
fa: دیدگاه شما ارسال شد.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fa: شما هنوز هیچ نوع محتوایی تعریف نکرده‌اید. برای افزودن یک نوع محتوای جدید به <a href="@create-content">صفحه ایجاد نوع محتوا</a> بروید.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Plum
fa: آلو

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
fa[0]: 1 دیدگاه حذف شد
fa[1]: @count دیدگاه حذف شدند

en: My Profile
fa: پروفایل من
