SmartParticipation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (121 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: content
lv: saturs

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Core
lv: Kodols

en: Path
lv: Ceļš

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: FAQ
lv: BUJ

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Comment
lv: Komentārs

en: Term
lv: Termins

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Note
lv: Piezīme

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: The comment and all its replies have been deleted.
lv: Komentārs un visas tā atbildes ir izdzēstas.

en: Profile
lv: Profils

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbildēt

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi. Visi e-pasti no šīs sistēmas tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese nebūs pieejama publiski un tiks izmantota tikai, ja Jūs vēlēsieties saņemt jaunu paroli vai arī noteiktus jaunumus vai paziņojumus e-pastā.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Upload picture
lv: Augšupielādēt attēlu

en: Source
lv: Avots

en: Topic
lv: Tēma

en: Definition
lv: Definīcija

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Delete comments
lv: Dzēst komentārus

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Reply
lv: Atbildēt

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Account
lv: Konts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: done
lv: pabeigts

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos komentārus un to bērnus?

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Announcements
lv: Paziņojumi

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Delete the selected comments
lv: Dzēst izvēlētos komentārus

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.

en: Delete picture
lv: Dzēst attēlu

en: Check this box to delete your current picture.
lv: Atzīmējiet šeit, lai izdzēstu Jūsu pašreizējo attēlu.

en: Slate
lv: Akmens

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Select one or more comments to perform the update on.
lv: Izvēlies vienu vai vairākus komentārus veicamām darbībām.

en: Deleted @count comments.
lv: Dzēsti @count komentāri.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lv: Komentārs ir ievietots rindā, lai vietnes administrators to varētu pārskatīt un tiks publicēts pēc apstiprināšanas.

en: Your comment has been posted.
lv: Komentārs ir pievienots.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
lv[0]: Dzēsts @count komentārs.
lv[1]: Dzēsti @count komentāri.
lv[2]: Dzēsti @count komentāri.
