SmartParticipation (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (30 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: content
os: мидис

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Core
os: Астæумагъз

en: Path
os: Фæндаг
