SmartParticipation (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (29 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Share
se: Juogat

en: Video
se: Filbma

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
se: Viidásat bagadusat lea sáddejuvvon du e-poastačujuhussii.
