SmartParticipation (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (120 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: content
sk: obsah

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Core
sk: Jadro

en: Path
sk: Cesta

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Comment
sk: Komentár

en: Term
sk: Termín

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Address
sk: Adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Note
sk: Poznámka

en: Text color
sk: Farba textu

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: IP Address
sk: IP adresa

en: The comment and all its replies have been deleted.
sk: Komentár a všetky jeho odpovede boli odstránené.

en: Profile
sk: Profil

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Operation
sk: Operácia

en: reply
sk: odpovedať

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Full name
sk: Celé meno

en: Share
sk: Zdieľanie

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Upload picture
sk: Nahrať obrázok

en: Source
sk: Zdroj

en: Topic
sk: Téma

en: Definition
sk: Definícia

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Delete comments
sk: Odstrániť komentáre

en: News
sk: Novinky

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Reply
sk: Odpovedať

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: unread
sk: neprečítané

en: Organization
sk: Firma

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Account
sk: Účet

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: done
sk: hotovo

en: Moderator
sk: Moderátor

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto a s nimi zviazané komentáre?

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Delete the selected comments
sk: Odstrániť vybrané komentáre

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sk: Na váš e-mail boli odoslané ďalšie inštrukcie.

en: Delete picture
sk: Odstrániť obrázok

en: Check this box to delete your current picture.
sk: Zaškrtnite toto pole, pokiaľ chcete odstrániť svoj súčasný obrázok.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Select one or more comments to perform the update on.
sk: Vyberte jeden alebo viac komentárov, na ktorých chcete vykonať aktualizáciu.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
sk: Zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne komentáre na odstránenie, alebo vami vybrané komentáre boli odstránené iným administrátorom.

en: Deleted @count comments.
sk: Odstránených @count komentárov.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
sk: Váš komentár bol zaradený do frontu na overenie administrátorom a bude zobrazený po schválení.

en: Your comment has been posted.
sk: Váš komentár bol odoslaný.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
sk[0]: Odstránený 1 komentár.
sk[1]: Odstránené @count komentáre.
sk[2]: Odstránených @count komentárov.
