Smartsheet (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Workspaces
ar: مناطق/ مساحات العمل
