Smartsheet (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: link
be: спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка
