Smartsheet (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག
