Smartsheet (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: link
ca: enllaç

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Workspaces
ca: Espais de treball
