Smartsheet (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: link
cs: odkaz

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz
