Smartsheet (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: link
de: Link

en: Folders
de: Ordner

en: Workspaces
de: Arbeitsbereiche
