Smartsheet (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: link
fi: linkki

en: Permalink
fi: Ikilinkki
