Smartsheet (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: link
fr: lien

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Folders
fr: Dossiers

en: Permalink
fr: Permalien

en: Sheets
fr: Feuilles

en: Workspaces
fr: Espaces de travail
