Smartsheet (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: link
gl: ligazón

en: Permalink
gl: Enlace permanente
