Smartsheet (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: link
hi: लिंक

en: ID
hi: आईडी

en: Permalink
hi: पर्मालिंक

en: Workspaces
hi: कार्यस्थानों
