Smartsheet (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: link
hu: hivatkozás

en: ID
hu: Azonosító

en: Folders
hu: Mappák

en: Workspaces
hu: Munkaterületek
