Smartsheet (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: link
ja: リンク

en: Permalink
ja: パーマリンク
