Smartsheet (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: link
jv: pranālā

en: Permalink
jv: Tautan jejeg
