Smartsheet (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: link
lv: saite

en: Folders
lv: Mapes

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite
