Smartsheet (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Folders
nl: Mappen

en: Workspaces
nl: Werkruimtes
