Smartsheet (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: link
oc: ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Folders
oc: Dorsièrs

en: Permalink
oc: Ligam permanent
