Smartsheet (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: link
ru: ссылка

en: Folders
ru: Папки

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Workspaces
ru: Рабочие пространства
