Smartsheet (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: link
sk: odkaz

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz
