Smartsheet (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: link
sv: länk

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Workspaces
sv: Arbetsytor
