Smartsheet (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: link
uk: посилання

en: Folders
uk: Теки

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Workspaces
uk: Робочі області
