Smartsheet (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Permalink
az: Daimi keçid
