Smartsheet (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: link
el: σύνδεσμος

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος
