Smartsheet (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Folders
et: Kaustad

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Workspaces
et: Tööruumid
