Smartsheet (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: link
eu: esteka

en: ID
eu: IDa
