Smartsheet (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: link
hr: poveznica

en: Permalink
hr: Trajna veza
