Smartsheet (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು
