Smartsheet (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: link
lt: nuoroda

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda
