Smartsheet (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: link
pl: odnośnik

en: Permalink
pl: Adres

en: Sheets
pl: Arkusze

en: Workspaces
pl: Obszary robocze
