Smartsheet (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: link
tr: bağlantı

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Workspaces
tr: Çalışma alanları
