Smartsheet (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: link
vi: liên kết

en: ID
vi: Mã

en: Folders
vi: Thư mục

en: Permalink
vi: Liên kết cố định
