Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Configure
ast: Configurar

en: Active
ast: Activu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Code
ast: Códigu
