Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Pages
es: Páginas

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Administration
es: Administración

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Configure
es: Configurar

en: Active
es: Activo

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Code
es: Código

en: Button settings
es: Configuración del botón

en: Structure
es: Estructura

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
