Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Configure
et: Seadistus

en: Active
et: Aktiivne

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Code
et: Kood

en: Structure
et: Struktuur

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
