Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Heim

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Gerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Configure
is: Samanset

en: Active
is: Virkin

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Code
is: Kota

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
