Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Active
hr: Aktivno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Code
hr: Kôd

en: Structure
hr: Struktura

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
