Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Administration
ro: Administrare

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Configure
ro: Configurează

en: Active
ro: Activ

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Code
ro: Cod

en: Structure
ro: Structură

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
