Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Active
sq: Aktiv

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Code
sq: Kodi
