Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்
