Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Code
ug: كود

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
