Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Administration
vi: Quản lý

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Active
vi: Hoạt động

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Code
vi: Mã

en: Structure
vi: Cấu trúc

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
