Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Code
te: కోడ్

en: Structure
te: నిర్మాణం
