Smart Tribune AddSnippet (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Active
ur: فعال

en: Header
ur: ہیڈر

en: Code
ur: کوڈ
