Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Link
af: Skakel

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Blue
af: Blou

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
