Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Help
am: እርዳታ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
