Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Link
ar: رابط

en: Help
ar: المساعدة

en: Text
ar: نص

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Forum
ar: المنتدى

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: ‹ previous
ar: ▸ السابقة

en: next ›
ar: التالية ◂

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Blue
ar: أزرق

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Post new comment
ar: علِّق

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Status message
ar: رسالة الحالة
